Zaproszenie.


Dziś chciałam Was zaprosić na warsztaty, które organizuje moja koleżanka - bardzo doświadczona i zdolna Pani psycholog :)Uwolnij ciało od stresu i napięć


Nowe warsztaty łączące aspekty ruchu, nieskrępowanych  gestów i energii z aspektem psychologicznym.
Wielu ludzi utożsamia duchowość z pogardą dla ciała.  Tymczasem to ono jest bliżej wzniosłości i świętości niż  przesiąknięty fałszywymi poglądami umysł – Wojciech Eichelberger.

Masz czasami odczucie skrępowanych ruchów, sztywności karku, ciała a także wrażenie bólu i napięć? Czujesz, że Twój oddech nie jest pełny,  swobodny. W życiu starasz się kontrolować spontaniczność, emocje?

Warsztaty Jesteś swoim ciałem są dla Ciebie jeśli:

- pragniesz odkryć historię ukrytą w Twoim ciele
- pozbyć się blokad, usztywnień oraz napięć
- nauczyć się odczuwać lekkość i swobodę
- odetchnąć pełną piersią
- rozpoznać własną, unikalną mapę przeżyć

Część ćwiczeń wykonywanych w trakcie zajęć z powodzeniem kontynuować możesz w domu.

Dla wygody prosimy dobrać garderobę pozwalającą na swobodny ruch, zachować elastyczność umysłu i nastawić się na mile spędzony czas.

Warsztaty odbędą się pod adresem:
Ul. św. Jacka 1, Katowice (sala nad „Dobrą Karmą”)
9 czerwca o godzinie 16:30.

Przewidywany czas zakończenia to godzina 19:00.

Zapisy trwają do 4 czerwca

Cena: Płacisz ile chcesz

PRZEŻYJ NIEPRZEŻYTE
Rozwój osobisty bywa niepowtarzalnym i dalekim od typowych szkoleń wydarzeniem


Kiedy w życiu zdarza się coś co nie powinno się zdarzyć  lub nie zdarza się coś czego nam potrzeba… niespełniona  miłość, brak troski rodzicielskiej, brak szacunku partnera,  odczuwalna samotność, brak poczucia bezpieczeństwa,  opieki, miłości. Ten brak oznacza dla nas negatywne  emocje, powtarzające się sytuacje i poczucie, że znowu  doświadczamy tego, czego nie chcemy. Czasami myślimy,  że mamy pecha. Narasta bezsilność i smutek.

A jeśli powiem Ci, że możesz to zmienić? Czy wtedy  znajdziesz w sobie odwagę? Podejmiesz wyzwanie?  Rozpoczniesz zmiany?

Warsztaty „Przeżyj nieprzeżyte” to miejsce i czas, które stanie się dla Ciebie sceną do odegrania części swojego życia. Zetkniesz się ze swoimi emocjami i otrzymasz to czego Ci potrzeba, czego kiedyś zabrakło. Będziesz aktorem i narratorem. Przeżyjesz niesamowite godziny, które przyniosą Ci mieszaninę emocji i oczyszczenia. To jedno z niewielu wydarzeń, które tak mocno wpływa na nas i tak bardzo odbiega od standardowych szkoleń i warsztatów rozwoju osobistego. Jego tajemnicą jest jedna z metod, którą wykorzystujemy – psychodrama.

Psychodrama – Daje możliwość zmierzenia się z trudnościami życiowymi w bezpiecznych warunkach. Wykorzystuje szanse jakie tkwią w odgrywaniu ról – prowokując i przepracowując emocje oraz doświadczenia.

Termin: 7.06 2014r.
Cena: 90 zł (lub 72 zł przy wykorzystaniu dowolnej promocji)
Czas trwania: 8:00-16:00
Miejsce: św. Jacka 1 (sala nad Dobrą Karmą) Katowice

Skorzystaj z jednej z promocji:
-> Przyjdź z koleżanką lub kolegą. Dostaniecie 20% rabatu.
-> Wystaw opinię o Centrum Inspiracji. Dostaniesz 20% rabatu.
-> Polub nas na facebook’u i udostępnij informacje o warsztatach. Dostaniesz 20% rabatu.O wszelkich innych warsztatach możecie poczytać TU.
To co, widzimy się za tydzień?

Komentarze

Popularne posty